Kaniula do zabiegów estetycznych

Kaniula do zabiegów estetycznych

Kaniula Softil Precision to narzędzie przeznaczone do wykonywania profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej. Dedykowana jest lekarzom, przed wszystkim do procedur iniekcyjnych. Może być stosowana w zabiegach powiększania i modelowania ust, likwidacji zmarszczek, korekty niedoskonałości i wielu innych.

Stworzona została przy zastosowaniu nowoczesnej technologii. Pozwala w bezpieczny sposób wykonywać iniekcje preparatami takimi jak kwas hialuronowy czy produktami do mezoterapii. Posiada centymetrową skalę pozwalającą na kontrolowanie ilości podanego preparatu oraz głębokość na jakiej znajduje się igła pod skórą. Końcówka kaniuli zakończona jest w sposób, który pozwala na przemieszczanie igły, bez uszkadzania struktur skóry. Dostępna jest w czternastu różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować ją dokładnie do wykonywanego zabiegu. Kaniula jest oferowana w zestawie z ostrą igłą.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o lekarzach (4)
Marysia
5/5
O! Standardowy widok podczas zabiegów, nie wiedziałam że to się tak nazywa :)
~Elżbieta
5/5
Kaniula jest bardzo skuteczna, w łatwy i bezpieczny sposób preparat wstrzykiwany jest pod skórę. Skala pozwala kontrolować ile preparatu zostało podane w dane miejsce .
~Romek
5/5
Narzędzie to jest wykorzystywane do różnego typu zabiegów. Lekarze najczęściej po nie sięgają.
~Igor
5/5
Jest to produkt najczęściej wykorzystywany do zabiegów medycyny estetycznej. Jest niezawodny i bezpieczny w użyciu. Kaniula zapewnia skuteczne kontrolowanie podawanego preparatu.

Skurcze łydek zdarzają się każdemu z nas i jes...
Urządzenie chłodzące Zimmer Z Cryo 6 Derma Cool...
Wypadanie włosów to problem, który ...
W momencie, gdy żylaki zaczną się tworzyć, nie...
W obecnych czasach choroby układu oddechowego są...
Żylaki kończyn dolnych są potoczną nazwą chor...