Konferencja online - warto wziąć udział w takim wydarzeniu?

Konferencja online - warto wziąć udział w takim wydarzeniu?

Pandemia, z jaką mierzymy się od dawna spowodowała niemałą rewolucję. Wszystko, co dotąd było zupełnie normalne, i na co nie zwracaliśmy uwagi, dziś funkcjonuje na zupełnie innych warunkach. Wszelkie szkolenia, konferencje, sympozja i wykłady zostały przeniesione do przestrzeni wirtualnej. Z jednej strony jest to pewnego rodzaju ograniczenie, ale z drugiej - bardzo wygodna opcja, dzięki której można zyskiwać potrzebną wiedzę bez konieczności wychodzenia z domu.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji online?
Mało kto z nas pamięta, jak wyglądają tradycyjne szkolenia, prezentacje czy konferencje. Cała działalność edukacyjna musiała się przenieść do Internetu, co dla wielu osób było bardzo dobrym posunięciem. Skorzystali na tym nie tylko osoby edukujące się, ale też organizatorzy. Tradycyjna konferencja wymaga wynajęcia sali, parkingu, cateringu oraz znalezienia miejsca ekspozycyjnego dla sponsorów. To spore koszty, ale też skomplikowana logistyka i wiele zagrożeń, które mogą mieć wpływ na przebieg eventu. Dzięki możliwości stworzenia konferencji w przestrzeni wirtualnej, znikają wszelkie wymienione problemy. Pozostaje wówczas tylko kwestia stworzenia odpowiedniej przestrzeni w sieci. I to właściwie tyle.

Po roku życia pełnego ograniczeń, część z nich przeszła do porządku dziennego i w zasadzie przestały być czymś uciążliwym. Dla wielu osób praca z domu oraz możliwość załatwienia wszystkiego przez sieć stało się wręcz zbawienne. Nie można nie wspomnieć także o znacznym wzroście zainteresowania nowoczesnymi platformami edukacyjnymi. Jedną z nich jest MEDVEO , która służy do organizacji konferencji online. Tutaj nad stworzeniem wydarzenia pracuje sztab specjalistów z NEO-VINCI. To oni dbają o scenariusz eventu, utworzenie ciekawej przestrzeni wirtualnej, wypromowanie, sprzedaż biletów oraz właściwy przebieg wydarzenia.

W MEDVEO uczestnicy mogą prowadzić interakcje między sobą oraz z osobami prowadzącymi prelekcje. Co więcej, każdy z uczestników może mieć własny awatar, dzięki któremu konferencja nabiera bardziej społecznego i osobistego charakteru. Konferencja online to idealny sposób na wypromowanie produktu lub usługi, a także wzmocnienie wizerunku i pozyskanie kontaktów. Warto? Z pewnością warto!

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o lekarzach (1)
Anita
5/5
Warto brać udział w konferencjach online.

Zobacz również

Ocena: 5/5 (6 opinii)
Oceń przychodnię
jako pierwszy

Strony internetowe Rzeszów od dawna pełnią isto...
Jeśli odczuwasz silny ból pleców, który znacz...
Afty, potocznie znane jako aftowe zapalenie błony...
Zimmer MedizinSysteme to niemiecka marka, która o...
Zakrzepica, czyli zapalenie żył jest chorobą, k...
Termin "flebologia" jest pojęciem stosunkowo nowy...