Urządzenie do krioterapii

Urządzenie do krioterapii

Urządzenie chłodzące Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler to aparat medyczny, która korzysta z nowoczesnej, zaawansowanej technologii. Jest dedykowany w szczególności do bolesnych zabiegów laserowych, a także iniekcyjnych. Znacznie poprawia komfort pacjenta i sprawia, że procedura medyczna przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Nie oddziałuje bowiem negatywnie na pracę innych urządzeń.

Zadaniem Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler jest łagodzenie dolegliwości bólowych, które występują podczas wprowadzania pod skórę wypełniaczy, a także przy pracy urządzeniami korzystającymi z energii laserowej.
Aparatura jest niezwykle łatwa w obsłudze dzięki specjalnemu panelowi dotykowemu, który umożliwia wybór parametrów. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest fakt, że może ono pracować przez cały czas. Nawet przy całodziennym stosowaniu nie obserwuje się spadku jego wydajności. Z Cryo 6 jest dostępne wyłącznie dla profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej - klinika medycyny estetycznej Warszawa.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o lekarzach (5)
Alicja
5/5
Doskonałe urządzenie, warto mieć taki sprzęt na wyposażeniu swojego gabinetu.
~Piotr
5/5
Zimmer w swojej ofercie posiada bardzo profesjonalny sprzęt, który do zabiegów wykorzystuje najnowszą technologię.
~Iwona
5/5
Urządzenie jest bardzo dobre, niezawodne, zapewnia komfort podczas zabiegu,
~Ewa
5/5
Używam go od paru miesięcy, klienci nie skarżą się już na taki uciążliwy ból podczas zabiegu. Poprawia komfort zabiegu oraz łagodzi ból.
Krystian
5/5
Super urządzenie, łatwe w obsłudze, dedykowane programy są bardzo fajnie skonfigurowane a obsługa na tyle intuicyjna, że w dłuższym obyciu z pacjentem w bardzo prosty sposób można wszystko edytować oraz zapisać jako indywidualne ustawienia. Bardzo ważnym aspektem w wyborze w moim przypadku był ciągły czas pracy na jaki można wystawić CRYO 6. Dodatkowy czynnik decydujący o zakupie to na pewno podejście do klienta ze strony przedstawiciela IMESO oraz profesjonalna prezentacja.

Owrzodzenia żylne są problemem dużej liczby os...
Każdemu z nas czasem pocą się dłonie. Najczę...
Pandemia, z jaką mierzymy się od dawna spowodowa...
W obecnych czasach choroby układu oddechowego są...
Uczucie ciężkich nóg może występować zarówn...
Przyczyny poszerzonych naczyń na piersiach mogą ...