ZFill contour ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany

ZFill contour ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany

Zimmer MedizinSysteme to niemiecka marka, która opracowała jeden z najlepszych na rynku wypełniaczy - ZFill contour ². Zawiera on 23 mg hialuronianu sodu/ml pochodzenia niezwierzęcego.To produkt, na który najczęściej stawiają specjaliści. Jest bezpieczny, przebadany i posiada potwierdzoną skuteczność.

Dzięki unikalnej technologii, został doceniony wśród profesjonalistów na całym świecie. Preparat znajduje zastosowanie przede wszystkim do wypełnienia ust.
Objętość 1ml pozwala nadać ustom pożądany kształt, poprawić ich kontur, a także zlikwidować asymetrię. podany do skóry ust utrzymuje się przez wiele miesięcy. Produkt sprawdza się także w redukcji zmarszczek, nawet tych o głębokim umiejscowieniu. Można z jego pomocą zlikwidować lwią bruzdę (pionową zmarszczkę pomiędzy brwiami), linie na czole, zmarszczki w kolicy ust, a także bruzdy nosowo-wargowe 

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o lekarzach (5)
Maja
5/5
Znam i stosuje od lat, najlepszy wypełniacz z dostępnych na rynku.
~Sylwia
5/5
Kwas działa dobrze, po zabiegu efekt utrzymuje się przez długi czas, Zmarszczki zniknęły.
~Dominika
5/5
Wypełniacz od Firmy Zimmer jest jednym z najlepszych na rynku, jest bardzo skuteczny, a efekty po zabiegu utrzymują się przez dłuższy czas.
~Klaudia
5/5
Wysokiej jakości kwas, zapewnia idealny wygląd i zadowolenie pacjentów, którzy go stosują.
Sergio
5/5
Długotrwale utrzymujące się efekty po zabiegu, to przede wszystkim chwalą sobie pacjentki. Ja co mogę z autopsji napisać to nie spotkałem się jeszcze z krytyczną opinią co do reakcji alergicznych lub jakichkolwiek innych ubocznych przypadłości. Świetny produkt.

Zobacz również

Owrzodzenia żylne są problemem dużej liczby os...
Hemoroidy, znane również jako żylaki odbytu lub...
Wyroby uciskowe polecane są przede wszystkim osob...
Poszerzone żyły najczęściej możemy zaobserwow...
Gdy pojawiają się bolesne owrzodzenia w jamie us...
Pleśniawki, znane również jako drożdżaki (Can...