Prywatny Gabinet Diagnostyki Doppler Żył i Tętnic

Adres:

Rostworowskiego 16A
01-496 Bemowo

Tel:

601 059 140
https://doppler-usg.com.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 1
Miejsce
w Rankingu:
16
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 16:00 Zamknięte

Opis przychodni

USG Doppler to Prywatny Gabinet Dopplerowskiej Diagnostyki Naczyniowej Badania Żył i Tętnic w Bemowie w Warszawie na ul. Rostworowskiego 16A. W prywatnym gabinecie można wykonać badanie, które jest jednym z najważniejszych badań wykonywanych w diagnostyce chorób układu żylnego oraz tętniczego, dzięki któremu można dokładnie zobaczyć stan układu krwionośnego, a także przepływ krwi i wydajność pracy zastawek.

USG Doppler to badanie, które dostarcza wszystkich niezbędnych informacji na temat stanu żył i tętnic — jest to badanie nieinwazyjne, dlatego może być także wykonywane w przypadku kobiet w ciąży. Dzięki wykonaniu badania przez doświadczonego lekarza, a następnie wnikliwej analizie pacjent szybko może rozpocząć właściwe leczenie, po którym sprawnie powróci do swoich obowiązków, bez długiego okresu rekonwalescencji. Na jakość. jak i wiarygodność wspomnianego badania wpływ na przede wszystkim wiedza lekarza wykonującego badanie, a także jakość aparatu USG, na którym wykonywane jest badanie. W pracowni USG Doppler lekarze pracują na sprawdzonym i cenionym aparacie, który jest nie tylko komfortowo wyposażony, ale również dokładnie odwzorowuje obraz i wyposażony jest w dobre oprogramowanie.


Wiedza oraz duże doświadczenie lekarzy pracujących w Prywatnym Gabinecie Dopplerowskiej Diagnostyki w połączeniu z zaawansowanym technologicznie sprzętem ultrasonograficznym daje możliwość obiektywnego, a zarazem szczegółowego wykonania badania, od którego zależy metoda leczenia choroby lub jej dalszego rozwoju. Najczęstszym powodem zgłaszania się pacjentów na badanie jest odczuwanie bólu nóg w codziennych sytuacjach, np. podczas stania lub chodzenia.
Badanie USG Doppler tętnic kończyn dolnych wykonywane jest w pozycji leżącej, a badany jest odcinek nogi od pachwiny po same stopy. W zależności od warunków anatomicznych czas trwania badania tętnic dolnych wynosi od 10 do 25 minut. Wskazaniem do wykonania badania dopplerowskiego jest miażdżyca, ból kończyn dolnych, drętwienie i marznięcie kończyn, a także niegojące się rany w przestrzeni stóp. Badanie Dopplerowskie pozwala na ocenę stanu żył lub tętnic w stanie rzeczywistym, co jest gwarantem szybkiego ustalenia metody dalszego działania.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o lekarzach (2)
Patrycja
5/5
Chwale sobie wizyty w tym gabinecie, czuje się świetnie po zabiegach.
Anna
Diagnostyka przy użyciu USG Dopplera to szczegółowe wyniki stanu żył. Dzięki temu badaniu szybko podjęłam walkę z chorobą.

Opinie o lekarzach

Polecam, sprawdzony produkt i do tego w świetnej cenie!
~Gosia
Polecam doktora Maciej Studziński z Onkomedica. Konsultac...
Agnieszka
Konsultacje u lekarza Oleg Nowak z Klinika Flebologii Wa...
Dominika
Firma pomogła mi w prowadzeniu marketingu w sieci. Bardzo...
Urszula
Serdecznie polecam agencję interaktywną Argonium.
Zbigniew
Lekarze doświadczeni, znają się na rzeczy, wizyta przyjemna.
Adrian
Profesjonalna opieka i miła atmosfera.
Kinga
Miły i profesjonalny personel, leczenie przebiegło pomyśl...
Aleksandra
Nowoczesna placówka z doświadczonymi specjalistami.
Franek
Profesjonalna placówka, polecam.
Tamara

Zobacz również

Chirurgia naczyniowa to klinika doktora n. med. Ma...
Chirurg naczyniowy dr n. med. Marek Kruk to specja...
Dr n. med. Bohdan Solonynko to specjalista chirurg...
Robert Tworus to chirurg naczyniowy działający n...
Prof. dr hab. n. med. Artur Pupka to chirurg naczy...