Prywatny Gabinet Diagnostyki Doppler Żył i Tętnic

Adres:

Rostworowskiego 16A
01-496 Bemowo

Tel:

601 059 140
https://doppler-usg.com.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 1
Miejsce
w Rankingu:
15
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 16:00 Zamknięte

Opis przychodni

USG Doppler to Prywatny Gabinet Dopplerowskiej Diagnostyki Naczyniowej Badania Żył i Tętnic w Bemowie w Warszawie na ul. Rostworowskiego 16A. W prywatnym gabinecie można wykonać badanie, które jest jednym z najważniejszych badań wykonywanych w diagnostyce chorób układu żylnego oraz tętniczego, dzięki któremu można dokładnie zobaczyć stan układu krwionośnego, a także przepływ krwi i wydajność pracy zastawek.

USG Doppler to badanie, które dostarcza wszystkich niezbędnych informacji na temat stanu żył i tętnic — jest to badanie nieinwazyjne, dlatego może być także wykonywane w przypadku kobiet w ciąży. Dzięki wykonaniu badania przez doświadczonego lekarza, a następnie wnikliwej analizie pacjent szybko może rozpocząć właściwe leczenie, po którym sprawnie powróci do swoich obowiązków, bez długiego okresu rekonwalescencji. Na jakość. jak i wiarygodność wspomnianego badania wpływ na przede wszystkim wiedza lekarza wykonującego badanie, a także jakość aparatu USG, na którym wykonywane jest badanie. W pracowni USG Doppler lekarze pracują na sprawdzonym i cenionym aparacie, który jest nie tylko komfortowo wyposażony, ale również dokładnie odwzorowuje obraz i wyposażony jest w dobre oprogramowanie.


Wiedza oraz duże doświadczenie lekarzy pracujących w Prywatnym Gabinecie Dopplerowskiej Diagnostyki w połączeniu z zaawansowanym technologicznie sprzętem ultrasonograficznym daje możliwość obiektywnego, a zarazem szczegółowego wykonania badania, od którego zależy metoda leczenia choroby lub jej dalszego rozwoju. Najczęstszym powodem zgłaszania się pacjentów na badanie jest odczuwanie bólu nóg w codziennych sytuacjach, np. podczas stania lub chodzenia.
Badanie USG Doppler tętnic kończyn dolnych wykonywane jest w pozycji leżącej, a badany jest odcinek nogi od pachwiny po same stopy. W zależności od warunków anatomicznych czas trwania badania tętnic dolnych wynosi od 10 do 25 minut. Wskazaniem do wykonania badania dopplerowskiego jest miażdżyca, ból kończyn dolnych, drętwienie i marznięcie kończyn, a także niegojące się rany w przestrzeni stóp. Badanie Dopplerowskie pozwala na ocenę stanu żył lub tętnic w stanie rzeczywistym, co jest gwarantem szybkiego ustalenia metody dalszego działania.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o lekarzach (2)
Patrycja
5/5
Chwale sobie wizyty w tym gabinecie, czuje się świetnie po zabiegach.
Anna
Diagnostyka przy użyciu USG Dopplera to szczegółowe wyniki stanu żył. Dzięki temu badaniu szybko podjęłam walkę z chorobą.

Opinie o lekarzach

Wysoka jakość w połączeniu z kompetencją, polecam firmę I...
Basiaaa
Najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie.
Arleta
Dr Siastałe polecam każdemu kto ma problem z żyłami. Dośw...
pacjentka
mam problem z pajączkami na nogach - są okrpone gdzie mog...
Karina
Szukam dobrego flebologa w Warszawie - czy jest ktos w st...
Ania
Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam konsultacje ...
Daria
Dobra diagnoza i kroki podjęte do leczenia mojej choroby.
Jolanta
Świetna jakość obsługi i profesjonalna opieka.
Natalia
Polecam, na miejscu wykonują zabiegi z zakresu medycyny e...
Olga

Zobacz również

Chirurgia naczyniowa to klinika doktora n. med. Ma...
Chirurg naczyniowy dr n. med. Marek Kruk to specja...
Gabinet Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej dr ...
Robert Tworus to chirurg naczyniowy działający n...
Dr n. med. Bohdan Solonynko to specjalista chirurg...