Prywatny Gabinet Diagnostyki Doppler Żył i Tętnic

Adres:

Rostworowskiego 16A
01-496 Bemowo

Tel:

601 059 140
https://doppler-usg.com.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 1
Miejsce
w Rankingu:
17
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 16:00 Zamknięte

Opis przychodni

USG Doppler to Prywatny Gabinet Dopplerowskiej Diagnostyki Naczyniowej Badania Żył i Tętnic w Bemowie w Warszawie na ul. Rostworowskiego 16A. W prywatnym gabinecie można wykonać badanie, które jest jednym z najważniejszych badań wykonywanych w diagnostyce chorób układu żylnego oraz tętniczego, dzięki któremu można dokładnie zobaczyć stan układu krwionośnego, a także przepływ krwi i wydajność pracy zastawek.

USG Doppler to badanie, które dostarcza wszystkich niezbędnych informacji na temat stanu żył i tętnic — jest to badanie nieinwazyjne, dlatego może być także wykonywane w przypadku kobiet w ciąży. Dzięki wykonaniu badania przez doświadczonego lekarza, a następnie wnikliwej analizie pacjent szybko może rozpocząć właściwe leczenie, po którym sprawnie powróci do swoich obowiązków, bez długiego okresu rekonwalescencji. Na jakość. jak i wiarygodność wspomnianego badania wpływ na przede wszystkim wiedza lekarza wykonującego badanie, a także jakość aparatu USG, na którym wykonywane jest badanie. W pracowni USG Doppler lekarze pracują na sprawdzonym i cenionym aparacie, który jest nie tylko komfortowo wyposażony, ale również dokładnie odwzorowuje obraz i wyposażony jest w dobre oprogramowanie.


Wiedza oraz duże doświadczenie lekarzy pracujących w Prywatnym Gabinecie Dopplerowskiej Diagnostyki w połączeniu z zaawansowanym technologicznie sprzętem ultrasonograficznym daje możliwość obiektywnego, a zarazem szczegółowego wykonania badania, od którego zależy metoda leczenia choroby lub jej dalszego rozwoju. Najczęstszym powodem zgłaszania się pacjentów na badanie jest odczuwanie bólu nóg w codziennych sytuacjach, np. podczas stania lub chodzenia.
Badanie USG Doppler tętnic kończyn dolnych wykonywane jest w pozycji leżącej, a badany jest odcinek nogi od pachwiny po same stopy. W zależności od warunków anatomicznych czas trwania badania tętnic dolnych wynosi od 10 do 25 minut. Wskazaniem do wykonania badania dopplerowskiego jest miażdżyca, ból kończyn dolnych, drętwienie i marznięcie kończyn, a także niegojące się rany w przestrzeni stóp. Badanie Dopplerowskie pozwala na ocenę stanu żył lub tętnic w stanie rzeczywistym, co jest gwarantem szybkiego ustalenia metody dalszego działania.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o lekarzach (2)
Patrycja
5/5
Chwale sobie wizyty w tym gabinecie, czuje się świetnie po zabiegach.
Anna
Diagnostyka przy użyciu USG Dopplera to szczegółowe wyniki stanu żył. Dzięki temu badaniu szybko podjęłam walkę z chorobą.

Opinie o lekarzach

Super obsługa i szybkie terminy
~Anna
Dr Siwko to super specjalista. Zrobiła badanie USG Dopple...
~Wanda
Polecam wszystkim z problemem jakim są afty.
Olga Nowak
Płyn Gluxodent to produkt, który sprawdza się doskonale w...
Kowal-Jasińska
Działa skutecznie, a jego aplikacja jest prosta. Polecam ...
Elżbieta Jankowska
Żel jest niezastąpiony w przypadku pleśniawek. Po prostu ...
Daria Lewko
Mój syn czasami ma aftki, i żel Aftident to nasz sprawdzo...
A. Warzybok
Polecam, sprawdzony produkt i do tego w świetnej cenie!
Gosia
Polecam doktora Maciej Studziński z Onkomedica. Konsultac...
Agnieszka

Zobacz również

Tomasz Ciąćka to chirurg, chirurg naczyniowy, a ...
Prof. dr hab. n. med. Artur Pupka to chirurg naczy...
Dr n. med. Bohdan Solonynko to specjalista chirurg...
Gabinet Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej dr ...
Chirurg naczyniowy dr n. med. Marek Kruk to specja...