Chirurg Naczyniowy dr n. med. Maciej Stryga

Adres:

Al. Jana Pawła II 61,
01-031

Tel:

604 502 517
http://www.chirurgnaczyniowy.waw.pl/
Miejsce
w Rankingu:
-

Opis przychodni

Chirurgia naczyniowa to klinika doktora n. med. Macieja Strygi, który specjalizuje się w chirurgii naczyniowej i pracuje w Klinice Chirurgii Naczyniowej Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. We wspomnianej placówce dr Stryga zajmuje się diagnozowaniem, analizą wyników, a także dobieraniem odpowiedniej metody leczenia chorób naczyń krwionośnych. Lekarz stara się wykorzystywać przede wszystkim nowoczesne metody małoinwazyjne, które znane są z wysokiej efektywności, gwarantowanego bezpieczeństwa, a także najwyższej skuteczności.

Dr Stryga wykonuje przede wszystkim angioplastyką, implantacją stentów oraz stent-graftów. Konsultacje z doktorem odbywają się w Poradni Diagnostyki oraz Leczenia Chorób Tętnic i Żył w Warszawie na al. Jana Pawła II 61, I piętro, lok 214, natomiast zabiegi wykonywane są w sali operacyjnej na ul. Nasielskiej 44 w Pradze Południowej w Warszawie.


Dr n. med. Maciej Stryga darzony jest przez swoich pacjentów zaufaniem ze względu na przebijający od jego postaci pełen profesjonalizm. Jest specjalistą w dziedzinie chirurgi, która jest odpowiedzialna za operacyjne leczenie chorób żył oraz tętnic. Zabieg powinien być przeprowadzony, jeżeli u pacjenta zdiagnozowano żylaki kończyn dolnych, tętniaka aorty, zwężenia tętnic szyjnych czy ostre i przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych.
W ramach chirurgi naczyniowej przeprowadzane są takie zabiegi jak: pomosty, które można umieścić w poszczególnych częściach ciała; udrożnianie chirurgiczne żył i tętnic; operacje wycięcia żylaków poprzez ich całkowite usunięcie lub zamknięcie obliteracją. Istnieje również możliwość działania wewnatrznaczyniowego, tj. angioplatyka balonowa, stentowanie tętnic lub żył, implatancja stent-grafów oraz embolizacja tętnic. Dr n. med. Maciej Stryga wykonuje również zabieg skleroterapii żylaków, który jest małoinwazyjną metodą pozbywania się zarówno żylaków, jak i pajączków naczyniowych za pomocą wstrzyknięcia leku do wnętrza żyły.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o lekarzach (0)

Opinie o lekarzach

Zdecydowałam się na wizytę u flebologa w klinice Belveder...
Aneta
Polecam klinikę belvedere. Juz nie muszę chodzić w golfie:)
Sylwia
Uciążliwe i nieestetyczne widoczne żyły na dekolcie znikn...
Beata
Polecam wizyty u dr Siastały. Felbolog z doświadczeniem
Magda
Trafiłam na świetnych fachowców w Klinice Belvedere. Pole...
Adrianna
W klinice Belvedere zaproponowano mi skleroterapię. Nie ż...
MarzenaL
Laseroterapia okazała się bardzo skuteczna w moim przypad...
~Agata
Polecam wizyty u Pana dr Siastały wszystkim przyszłym mam...
~Marlena
W moim przypadku okazała się skuteczna skleroterapia.
Ewa
Mogę polecić lekarza flebologa z Kliniki Belvedere. Specj...
Halina

Zobacz również

Tomasz Ciąćka to chirurg, chirurg naczyniowy, a ...
Prof. dr hab. n. med. Artur Pupka to chirurg naczy...
Gabinet Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej dr ...
Chirurg naczyniowy dr n. med. Marek Kruk to specja...
USG Doppler to Prywatny Gabinet Dopplerowskiej Dia...