Chirurg Naczyniowy dr n. med. Maciej Stryga

Adres:

Al. Jana Pawła II 61,
01-031

Tel:

604 502 517
http://www.chirurgnaczyniowy.waw.pl/
Miejsce
w Rankingu:
-

Opis przychodni

Chirurgia naczyniowa to klinika doktora n. med. Macieja Strygi, który specjalizuje się w chirurgii naczyniowej i pracuje w Klinice Chirurgii Naczyniowej Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. We wspomnianej placówce dr Stryga zajmuje się diagnozowaniem, analizą wyników, a także dobieraniem odpowiedniej metody leczenia chorób naczyń krwionośnych. Lekarz stara się wykorzystywać przede wszystkim nowoczesne metody małoinwazyjne, które znane są z wysokiej efektywności, gwarantowanego bezpieczeństwa, a także najwyższej skuteczności.

Dr Stryga wykonuje przede wszystkim angioplastyką, implantacją stentów oraz stent-graftów. Konsultacje z doktorem odbywają się w Poradni Diagnostyki oraz Leczenia Chorób Tętnic i Żył w Warszawie na al. Jana Pawła II 61, I piętro, lok 214, natomiast zabiegi wykonywane są w sali operacyjnej na ul. Nasielskiej 44 w Pradze Południowej w Warszawie.


Dr n. med. Maciej Stryga darzony jest przez swoich pacjentów zaufaniem ze względu na przebijający od jego postaci pełen profesjonalizm. Jest specjalistą w dziedzinie chirurgi, która jest odpowiedzialna za operacyjne leczenie chorób żył oraz tętnic. Zabieg powinien być przeprowadzony, jeżeli u pacjenta zdiagnozowano żylaki kończyn dolnych, tętniaka aorty, zwężenia tętnic szyjnych czy ostre i przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych.
W ramach chirurgi naczyniowej przeprowadzane są takie zabiegi jak: pomosty, które można umieścić w poszczególnych częściach ciała; udrożnianie chirurgiczne żył i tętnic; operacje wycięcia żylaków poprzez ich całkowite usunięcie lub zamknięcie obliteracją. Istnieje również możliwość działania wewnatrznaczyniowego, tj. angioplatyka balonowa, stentowanie tętnic lub żył, implatancja stent-grafów oraz embolizacja tętnic. Dr n. med. Maciej Stryga wykonuje również zabieg skleroterapii żylaków, który jest małoinwazyjną metodą pozbywania się zarówno żylaków, jak i pajączków naczyniowych za pomocą wstrzyknięcia leku do wnętrza żyły.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o lekarzach (0)

Opinie o lekarzach

Konsultacje u lekarza Oleg Nowak z Klinika Flebologii Wa...
Dominika
FL Studio — одну изо самых простых планов для редактирова...
~fl studio neons
Firma pomogła mi w prowadzeniu marketingu w sieci. Bardzo...
Urszula
Serdecznie polecam agencję interaktywną Argonium.
Zbigniew
Lekarze doświadczeni, znają się na rzeczy, wizyta przyjemna.
Adrian
Profesjonalna opieka i miła atmosfera.
Kinga
Miły i profesjonalny personel, leczenie przebiegło pomyśl...
Aleksandra
Nowoczesna placówka z doświadczonymi specjalistami.
Franek
Profesjonalna placówka, polecam.
Tamara
Miła atmosfera i profesjonalna pani doktor.
Kornelia

Zobacz również

Robert Tworus to chirurg naczyniowy działający n...
USG Doppler to Prywatny Gabinet Dopplerowskiej Dia...
Chirurg naczyniowy dr n. med. Marek Kruk to specja...
Gabinet Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej dr ...
Prof. dr hab. n. med. Artur Pupka to chirurg naczy...